Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Jaartal | 1918 |
Stijl | Amsterdamse School |
Afmetingen | 5 x 8 cm (h x b) |
Gemerkt | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Redelijk | ||||||||||
Mosa tegelfabriek in Maastricht. Model Amsterdam decor 427 Art Deco 1918 6 kop en schotels een kopje met een haarlijn Het zijn gebruikte kop en schotels. De gouden lijntjes zijn nog mooi zichtbaar Bij sommige is het decor wat faded away. See pictures | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Pelt, België | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.