Kreel Daamen - Ets, In den regenboog - Ingelijst
Ton Schulten - ingelijste zeefdruk op papier: Herfst - 1998
Klaas Gubbels - houtdruk: tafel en stoelen - 2000
Charles Bragg - ETS THE PERFECT COUPLE Handgesigneerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1987 |
Techniek | Zeefdruk |
Onderwerp | Dieren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 28.5 x 21 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.