Selwyn Senatori - Acryl op doek, I love you
Leon Adriaans - Duive eieren, acrylverf op paneel
Maya Wildevuur - Geometrische abstract, acrylverf op doek (groot)
Klaas Gubbels - Ingelijst acryl op doek: "Sober A" - 2003
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Giclée |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 60 x 42 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 28 / 30 |
Kunstenaar: Peter Klashorst
Techniek: Digitale offset op dik 230 grams glanzend foto papier.
Formaat: 60 x 42 cm
Oplage: 28/ 30
Signering: Handgesigneerd op voorzijde
Status: Nieuw
Als bewijs van echtheid wordt de foto waarop Peter Klashorst het werk in handen heeft digitaal toegezonden.
Conditie | |||
Conditie | Nieuwstaat | ||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zuid-beijerland, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.