aquarel door : Peter Yamaoka (1948-2022)
met pen gesigneerd en gedateerd '76
afmeting : 55 x 47.5 cm ( op blad 65.5 x 54 cm )
conditie : uitstekend, voldoende marges (met tape restanten aan buiten raden, pass partout montage), verso blank
Peter Yamaoka (1948-2022) woonde en werkte in Roxbury, New York, in het hart van de Catskill Mountains. Hij studeerde schilderkunst aan de Rhode Island School of Design en deed postdoctoraal werk in grafiek aan het Royal College of Art in Londen.
De focus van zijn vroege werk lag op prentkunst, tekenen en schilderen.