Pien van den Broek - Olieverf op paneel , “Mongooltje” – ingelijst , 27½ x 27½ cm - 1994 - Verkocht

Pien van den Broek - Olieverf op paneel , “Mongooltje” – ingelijst , 27½ x 27½ cm - 1994 kopen? Bied vanaf 1!

Pien van den Broek - Olieverf op paneel , “Mongooltje” – ingelijst , 27½ x 27½ cm - 1994 kopen? Bied vanaf 1!Pien van den Broek - Olieverf op paneel , “Mongooltje” – ingelijst , 27½ x 27½ cm - 1994 kopen? Bied vanaf 1!Pien van den Broek - Olieverf op paneel , “Mongooltje” – ingelijst , 27½ x 27½ cm - 1994 kopen? Bied vanaf 1!Pien van den Broek - Olieverf op paneel , “Mongooltje” – ingelijst , 27½ x 27½ cm - 1994 kopen? Bied vanaf 1!Pien van den Broek - Olieverf op paneel , “Mongooltje” – ingelijst , 27½ x 27½ cm - 1994 kopen? Bied vanaf 1!Pien van den Broek - Olieverf op paneel , “Mongooltje” – ingelijst , 27½ x 27½ cm - 1994 kopen? Bied vanaf 1!Pien van den Broek - Olieverf op paneel , “Mongooltje” – ingelijst , 27½ x 27½ cm - 1994 kopen? Bied vanaf 1!Pien van den Broek - Olieverf op paneel , “Mongooltje” – ingelijst , 27½ x 27½ cm - 1994 kopen? Bied vanaf 1!Pien van den Broek - Olieverf op paneel , “Mongooltje” – ingelijst , 27½ x 27½ cm - 1994 kopen? Bied vanaf 1!Pien van den Broek - Olieverf op paneel , “Mongooltje” – ingelijst , 27½ x 27½ cm - 1994 kopen? Bied vanaf 1!Pien van den Broek - Olieverf op paneel , “Mongooltje” – ingelijst , 27½ x 27½ cm - 1994 kopen? Bied vanaf 1!Pien van den Broek - Olieverf op paneel , “Mongooltje” – ingelijst , 27½ x 27½ cm - 1994 kopen? Bied vanaf 1!
  • Pien van den Broek (1941)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1994
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 25.5 x 25.5 cm (h x b)
Incl. lijst 27.5 x 27.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
  • Een schilderij uit 1994 van de Nederlandse kunstenares Pien van den Broek (1941).
    -Gesigneerd, gedateerd en getiteld op de achterkant.
    -Techniek: Olieverf op paneel.
    -Ingelijst in een houten baklijst.
    -Afmetingen: Lijst, 27½ x 27½ cm x 4½ cm. Beeld, 25½ x 25½ cm.
    -Herkomst: Uit een inboedel. Het werk is destijds gekocht bij Kunstgalerij Douwes & Reerink in Amersfoort .
    -Conditie: Het werk is in zeer goede staat. De houten lijst heeft witte verfspatten op de zijkant (waarschijnlijk gebeurd bij het schilderen van het plafond?).
    Zie ook de foto’s.
    Kan zo aan de muur.

    Informatie over de kunstenares:
    Pien van den Broek, geboren in 1941 in Voorburg, Zuid-Holland, schilder.
    Uit een recensie n.a.v. een overzichtstentoonstelling in 2017 bij Galerie Polhus in Aalten :
    “Beeldend kunstenaar Pien van den Broek-Opstelten (Hoevelaken) schildert intuïtief, geheel op haar gevoel. Met verf en water gaat zij op zoek naar een compositie die onder haar handen uitgroeit tot beelden die haar boeien: de kwetsbare mens, de kwetsbare mens in het landschap, het landschap zelf, het landschap met zijn horizon, het landschap dat nog groter, weidser moet, de horizon die nog verder moet liggen, zo schildert zij laag over laag en verstaat de kunst van het weglaten. Met die techniek creëert zij frescoachtige, transparante werken en geeft zij op boeiende wijze vorm aan het mensbeeld dat zij draagt.
    In deze overzichtstentoonstelling van het afgelopen 50 jaar kunstenaarschap van Pien, is het beste van haar oeuvre  te zien, van schets tot monumentaal, maar altijd door de jaren heen heeft zij haar eigen herkenbare stijl weten te behouden”.

    Afhandeling:
    -Het werk kan opgehaald worden in Amsterdam.
    -Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.

    Verzendkosten:
    -Binnen Nederland: 8,00 euro.
    -Naar België, Duitsland, Frankrijk: 15,00 euro.

    Vragen? Stuur even een mailtje.
    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

  • Het werk is in zeer goede staat. De houten lijst heeft witte verfspatten op de zijkant (waarschijnlijk gebeurd bij het schilderen van het plafond?).
    Zie ook de foto’s.
    Kan zo aan de muur.

Binnen Nederland € 8,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00

Pien van den Broek (1941)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  kunst_ikhebje
3247 verkochte items
Alle items (23)
27.5 cm
27.5 cm
25.5 cm
25.5 cm