Carle Vernet noemde zijn litho gagne-petit. De man draagt zijn bankje op zijn rug. Hij staat iets naar voren maar blijkbaar onvoldoende. Want gezien het gewicht van de bank lijkt het zwaartepunt van de mens-machine-assemblage achter de rug van de man te liggen. In dit geval is het waarschijnlijk onevenwichtig. Men zal tegenwerpen dat het geheel aldus harmonieuzer is. Zeker en Carle Vernet is niet de enige die de remoulder en zijn bankje op zijn rug in de kunstgeschiedenis interpreteert. Het lijkt ons echter dat de mens meer naar voren moet worden geleund, zodat het geheel in balans is.
Desondanks geniet deze litho een welverdiende roem dankzij de menselijke warmte die vrijkomt bij de jongeman wiens blik de lezer uitdaagt. Dit is een drukwerk.
Zeer Goed
In zeer goede staat, geen beschadigingen.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Dendermonde, België
Tot 2 kg.
Binnen België
€ 6,00
Naar Nederland
€ 15,20
€ 15,20