Bruno Bruni - Offset lithografie, Amanti - Ingelijst
Evert den Hartog - Gepatineerd bronzen sculptuur: Leda en de Zwaan
Willem van Dort (sr.) - Gebed voor de maaltijd - Tekening
Karin van Ommeren - Stenen beeld: "Slapende vogel"
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1993 |
Techniek | Acryl |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Op Spieraam |
Afmetingen | 40 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||
Conditie | Goed | ||||||
Origineel werk op doek van Robert de Swaan. Het werk heeft wel wat ouderdomssporen in het wit en de rechte bovenhoek een beschadiging aan de zijkant. Verso gesigneerd door de kunstenaar. | |||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.