Robert Indiana - Anne - Litho uit Mother of Us All
 - 1977 handgesigneerd

Robert Indiana - Anne - Litho uit Mother of Us All - 1977 handgesigneerd kopen? Bied vanaf 220!
Robert Indiana - Anne - Litho uit Mother of Us All - 1977 handgesigneerd kopen? Bied vanaf 220!Robert Indiana - Anne - Litho uit Mother of Us All - 1977 handgesigneerd kopen? Bied vanaf 220!Robert Indiana - Anne - Litho uit Mother of Us All - 1977 handgesigneerd kopen? Bied vanaf 220!Robert Indiana - Anne - Litho uit Mother of Us All - 1977 handgesigneerd kopen? Bied vanaf 220!Robert Indiana - Anne - Litho uit Mother of Us All - 1977 handgesigneerd kopen? Bied vanaf 220!Robert Indiana - Anne - Litho uit Mother of Us All - 1977 handgesigneerd kopen? Bied vanaf 220!Robert Indiana - Anne - Litho uit Mother of Us All - 1977 handgesigneerd kopen? Bied vanaf 220!Robert Indiana - Anne - Litho uit Mother of Us All - 1977 handgesigneerd kopen? Bied vanaf 220!
  • Robert Indiana (1928-2018)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1977
Techniek Litho
Onderwerp Historisch
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 59 x 46 cm (h x b)
Incl. lijst 63 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 15/150
Dit werk is onderdeel van de Street Art, Pop Art & Pop Culture Special special.
Robert Indiana litho Anne, handgesigneerd en genummerd, nummer 15 van 150.

Vanaf 1965 werkte Indiana samen met componist Virgil Thompson om de decors en kostuums te ontwerpen voor Gertrude Steins opera 'Mother of us All' uit 1947. Gebaseerd op het leven van Susan B. Anthony, een van de beroemdste voorstanders van het vrouwenkiesrecht in de Verenigde Staten, werd de opera in 1976 gepresenteerd als onderdeel van een tweehonderdjarig jubileum door de Santa Fe Opera. Indiana maakte meer dan 200 papieren collages van haar kostuums en decors.

Deze portefeuille werd in Parijs gedrukt door Mourlot.

handgesigneerd en gedateerd in potlood rechtsonder, 1977
handgenummerd linksonder, nr 15/150

Ingelijst met passe-partout. De lijst is in gebruikte staat, maar kan zo aan de muur.
houten lijst: 63 x 50 cm

Verzekerde verzending met track en trace.
Als u het werk eerst wil komen bekijken, of als u vragen heeft, kan u de knop "vraag de verkoper" gebruiken.

PrijsTot 10 kg.
Binnen België € 13,50
Naar Nederland € 26,50
Naar Duitsland € 26,50
Europese Unie € 26,50
Wereldwijd € 68,50

Robert Indiana (1928-2018)

Amerikaans Amerikaans Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  gravity
Lid sinds 2023
16 verkochte items
Alle items van deze verkoper (26)
50 cm
63 cm
46 cm
59 cm