Selwyn Senatori - Acryl op doek, I love you
Leon Adriaans - Duive eieren, acrylverf op paneel
Maya Wildevuur - Geometrische abstract, acrylverf op doek (groot)
Klaas Gubbels - Ingelijst acryl op doek: "Sober A" - 2003
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1970 |
Techniek | Zeefdruk |
Drager | Kunststof |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 66.5 x 46.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 116/190 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
De voorstelling is in goede staat. Langs de randen zitten wat plakresten van een vorige inlijsting. De kleuren komen niet helemaal goed over op de foto | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter