Selwyn Senatori - Acryl op doek, I love you
Leon Adriaans - Duive eieren, acrylverf op paneel
Maya Wildevuur - Geometrische abstract, acrylverf op doek (groot)
Klaas Gubbels - Ingelijst acryl op doek: "Sober A" - 2003
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Joshua Tree, National Park USA
Zeefdruk
Beeldformaat : 40 x 70 cm
Vel Papier: 50 x 80 cm / zuurvrij 250 grams
28 kleurendruk/ zon 22krt bladgoud
Oplage: 103/125
Gesigneeerd met potlood
Conditie: Nieuw
www.ronaldboonacker.com