Ronald Boonacker - Ronald Boonacker, Route du Soleil (special edition) GROOT Certificaat echtheid - Verkocht

Ronald Boonacker - Ronald Boonacker, Route du Soleil (special edition) GROOT Certificaat echtheid kopen? Bied vanaf 230!
Grafiek (handgesigneerd)

Ronald Boonacker - Ronald Boonacker, Route du Soleil (special edition) GROOT Certificaat echtheid kopen? Bied vanaf 230!Ronald Boonacker - Ronald Boonacker, Route du Soleil (special edition) GROOT Certificaat echtheid kopen? Bied vanaf 230!Ronald Boonacker - Ronald Boonacker, Route du Soleil (special edition) GROOT Certificaat echtheid kopen? Bied vanaf 230!
  • Ronald Boonacker (1955)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2019
Techniek Polygrafie
Drager Hout
Stijl Abstract
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 40 x 120 cm (h x b)
Incl. lijst 42 x 124 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage E/A

Ronald Boonacker

Titel: Route du Soleil (special edition)

Zeefdruk/Polygrafiek met handmatig aangebrachte delen in acryl

Beeldformaat: 40 x 120 cm
Lijstformaat: 42 x 124 cm

Er is een ophang haakje bevestigd.

Luxe baklijst: hout met opgelegd bladgoud (imitatie)

Komt met certificaat van echtheid door kunstenaar gesigneerd.

Wordt zorgvuldig verpakt voor verzending
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 15,00
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 20,00
Europese Unie € 34,00
Wereldwijd € 120,00

Ronald Boonacker (1955)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (22)

Geplaatst door  famschippers
Lid sinds 2021
115 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
124 cm
42 cm
120 cm
40 cm