Berend Strik - & One Architecture, Monumentale zeefdruk!
Jac Gijzen - Abstracte compositie, olieverf op doek
Yoshiko Noma - Eau d‘Artifice, litho
Elizabeth Brophy - Portret van een Meisje
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Zeefdruk |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 51 x 41 cm (h x b) |
Passe-partout | 69 x 58 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | E.A. |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter