Vier achthoekige borden en vier bijpassende schalen/diepe borden naar ontwerp van Giovanna Amaruso-Manzari voor Bernardaud, Limoges, France. Het ontwerp is genaamd "Aïda" en kenmerkt zich door prachtige decoraties in de Art Deo stijl. Fraai onbeschadigd porselein van voor 2000, mooi glazuur en heldere kleuren. De borden hebben ook nergens krassen, het lijkt vrijwel ongebruikt. Alle borden zijn aan de onderzijde gemerkt.
De schaal past perfect op het bord en dat geeft een chique effect, maar e.e.a. kan natuurlijk ook apart gebruikt worden.
Borden 21x21x1 cm. Schaal 17,5x17,5x3,5 cm. Het totale gewicht is ca. 2680 gram.
Deze aparte en zeer decoratieve set zal uiteraard met de grootste zorg verpakt en verzonden worden.