Jan Maarten Voskuil - Non-fit broken chrome
18k wit gouden ring met diamant 0,24 ct - rm 16.25
Pieter Defesche - Landschap met meisje in witte jurk
Herman Heijenbrock - Bedrijvigheid op een laadkade
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kunstenaar; Rudolf Riester
Techniek; ets
Titel; Birke im wind
gesigneerd en genummerd met potlood
jaren tachtig
maten ets; 24,5 x 34 cm
maten blad: 39 x 50 cm