Een grote, mooie kristallen vijfhoekige schaal van Siem van der Marel voor Royal Leerdam. De ontwerpen van Siem van der Marel blinken uit door kwaliteit, eenvoud en helderheid.
De diameter van de schaal is niet overal hetzelfde door het ontwerp, (zo'n 27 en 28 cm. ) wat hem juist zo bijzonder maakt. Hij heeft een flink gewicht van ruim 1960 gram.
De schaal is in uitstekende staat met helder glas, geen beschadigingen of chips, wel wat lichte krasjes op de onderkant waar hij op staat.
Een zeer fraai object, wat met zorg verpakt en verzonden zal worden.