Roy Lichtenstein - Blond Wachtend
Pieter Defesche - Landschap 1972
Johan van den Berg - Old woman
Johan van den Berg - abstract (landschap)
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
LAATSTE KANS!!
Ets door Theophile de Bock.
Voorstelling van een boerderij in een waterlandschap.
Gelijst, zichtmaat 11x18,5, lijstmaat 22x29
Gesigneerd in de plaat r.o. 'Th de Bock'
Authenticiteit volledig gegarandeerd