Stefanie Schneider - NORD STAR TRAIL, gesigneerd en genummerd 1/10
Herman Brood - New York (inclusief certificaat!)
IABO - IABO – “I nuovi Supereroi" (infermieri) – Donna – gesigneerd en ingelijst
Eppo Doeve - Afscheid Prof. Dr. Lameris; Sol Justitiae illustra Nos
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Varia |
Afmetingen | 30 x 24 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Thomas Ruff
Project - Nudes IK 18 ,
Nudes 2000
- Artcard - Whitechapel Gallery -London
handgesigneerd -
afmetingen artcard : 14,5 x 10,5 cm ( h x b )
wordt geleverd in een passepartout formaat 30,0 x 24,0 cm
van museumkwaliteit
zonder lijst
ready to frame
Conditie | |||||
Conditie | Zeer Goed | ||||
Transport | |||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | Tot 2 kg.
Garantie | |||||