14k geel gouden oorhangers bezet met roos diamanten tot. 0.50ct – G/H – SI
Hans Hartung - "Farandole" 1971 - Lithografie (groot formaat)
14k geel gouden rozet ring met briljant geslepen diamanten - rm 17
Joan Gardy Artigas - Les Inséparables
Type kunstwerk | Fotografie |
Jaartal | 1965 |
Techniek | Silverprint (Klassieke Foto) |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 29.5 x 23.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.