Ernst Vijlbrief - Zonder titel
Richard Anuszkiewicz - Wintersuite (Lichtblauw met Zilver) 32/95, 1979
Niet of onleesbaar gesigneerd - litho
Niet of onleesbaar gesigneerd - Grote Litho
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Gesigneerde en genummerde kleuren ets op handgeschept Arches papier
Kunstenaar: Tuvia Beeri (1929 Tsjechië)
Titel: Croissance
Techniek: Kleuren ets op Arches
Afmetingen: Blad: 75,5 x 56,5 cm Plaat: 49,9 x 39,5 cm
Oplage: 99
Conditie: Zeer goed
Nederland = €10
België en Duitsland = €17