Ai Weiwei - Offset, Kunsthaus Bregenz 2011, gesigneerd
Willem Paerels - Stedelijk landschap
Han van Hagen - Imbos (Nationaal Park Veluwezoom) - ets 1989
Corneille - Ouverture sur L’ete
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Jaartal | 2004 |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 5 x 40 cm (h x b) |
Gemerkt | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Sinds 2006 in bezit. Altijd voorzichtig mee omgegaan. In goede staat. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Amersfoort, Nederland |