Veronica Molenkamp - DUINWANDELING

Veronica Molenkamp - DUINWANDELING kopen? Bied vanaf 300!
Veronica Molenkamp - DUINWANDELING kopen? Bied vanaf 300!Veronica Molenkamp - DUINWANDELING kopen? Bied vanaf 300!Veronica Molenkamp - DUINWANDELING kopen? Bied vanaf 300!Veronica Molenkamp - DUINWANDELING kopen? Bied vanaf 300!Veronica Molenkamp - DUINWANDELING kopen? Bied vanaf 300!
  • Veronica Molenkamp (1952)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 2008
Stijl Modern
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 90 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Olieverf schilderij uit 2008 op 4 cm. dik doek gespannen op spieraamsysteem, aan alle zijde mooi doorgewerkt.
 Veronica is de oudste dochter uit het kunstenaarsgezin Molenkamp. Zij studeerde pedagogiek en later studies in zijde schilderen en textieldesign. Het schilderen bleek op haar lijf geschreven en zo trad zij in de voetsporen van haar vader en kunstschilder Nico Molenkamp. (1920-1998). Haar olieverf doeken zijn vooral geïnspireerd door de vele wandelingen langs de zee en in de duinen. Ze probeert indrukken al schilderend te vangen in kleur en lijn en te herscheppen in lyrische composities. Zo wil Veronica haar vreugde die ze beleeft aan de natuur en aan het schilderen overbrengen op het doek.

Veronica Molenkamp (1952)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  SummerArt
Lid sinds 2018
9 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
80 cm
90 cm