Aangeboden tennis armband van 14 karaat witgoud, deze stijlvolle vintage armband is bezet met in totaal 46 prachtige briljant geslepen diamanten van in totaal ongeveer 1,60 crt van de kwaliteit G/VVS/VS. Deze elegante armband bevat naast het normale slot ook een veiligheidsslot en een lengte van 17,5 cm en is 0,45 cm (4,5 mm) breed en loopt door tot 0,34 cm (3,4 mm). Eigen certificaat is inbegrepen.
Goudgehalte: 14 KT (goedgekeurd)
Natuurlijke diamanten: ca. 1,60 crt G/VVS/VS
Lengte: 17,5 cm
Gewicht: 13,4 gram