Carl Friedrich von Wiebeking - Pont de fer dúne Arche de 306 pieds dóuverture. ca.
Jurjen de Haan - - Aquarel met citaat Nijhoff - abstract - 2004 - ronde lijst
Clemens Briels - Hurricane Michel on his way to Florida - 175 ex -2003
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1974 |
Techniek | Litho |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 49.7 x 62.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 20 |
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Darmstadt, Duitsland | ||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 5 kg.