Ets Madura, Rijk en Arm. Gedrukt in bister (bruin). Madura is een eiland ten noorden van Oost-Java, Indonesië. Ets uit 1916. (Hubert E192). Authentiek ingelijst. Met potlood betiteld, epreuve d’artiste en rechtsonder met potlood gesigneerd.
Goed
Het geheel is in goede staat. Oude lijst met het oude glas. Door de jaren heen is het inkt van de ets enigszins verbleekt. Op de getoonde foto's is de voorstelling duidelijker te zien doordat ik de foto's iets donkerder heb gemaakt.
Tot 5 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 19,50
€ 19,50
Europese Unie
€ 19,50
Wereldwijd
€ 38,80