Willem Hendrik Muhlstaff - Stilleven met glazen potten en offerkistje

Willem Hendrik Muhlstaff - Stilleven met glazen potten en offerkistje kopen? Bied vanaf 40!
Willem Hendrik Muhlstaff - Stilleven met glazen potten en offerkistje kopen? Bied vanaf 40!Willem Hendrik Muhlstaff - Stilleven met glazen potten en offerkistje kopen? Bied vanaf 40!Willem Hendrik Muhlstaff - Stilleven met glazen potten en offerkistje kopen? Bied vanaf 40!Willem Hendrik Muhlstaff - Stilleven met glazen potten en offerkistje kopen? Bied vanaf 40!Willem Hendrik Muhlstaff - Stilleven met glazen potten en offerkistje kopen? Bied vanaf 40!
  • Willem Hendrik Muhlstaff (1894-1982)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1945
Techniek Litho
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 45 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 8

Potlood gesigneerd rechtsonder.
Genummerd 3/8 linksonder.
In de steen initialen en '45.
Beeldmaat 36x23 cm. Bladmaat 45x32 cm. Losbladig.
Willem Hendrik Mühlstaff werd geboren te Den Bosch op 4 december 1894 en overleed te Zaanstad op 27 mei 1982.
Opgeleid aan de Koninklijke School voor Beeldende Kunst te Den Bosch, het Instituut voor Opleiding van Tekenleraren te Amsterdam. Leerling van H.P.Bremmer en Huib Luns. Later docent aan de Academie voor Beeldende Kunst te Amsterdam.
Lithograaf, tekenaar, schilder.
Lid van Teken- en schildergenootschap "Ars Aemula Naturae" te Leiden.

De foto's zijn onderdeel van de gegeven beschrijving van dit authentieke werk.

Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00