Herman Brood - 4 boeken: Souvenirs 1e druk/Wild Romance de film/Broodje gezond en halfom
Cecile de Bruijn - Zonder titel
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1982 |
Techniek | Ets |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Realistisch |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 7 x 6 cm (h x b) |
Incl. lijst | 24.5 x 18.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 43/100 |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Soesterberg, Nederland |