Dit werk van Paul Citroen komt uit de vermaarde Aegon kunstcollectie. Het is een houtsnede, gesigneerd door Paul Citroen. Er zit een stevig crème-kleurig passe partout omheen en een nette, aluminium lijst. Het werk is van achter dichtgespijkerd, waardoor we geen nummer of overige informatie kunnen zien.
De maten van de lijst zijn 60x63 centimeter. Het werk zelf (gerekend vanaf het papier waarop Citroen de afbeelding gemaakt heeft) is 42x37 centimeter. Als u de lijst/passe-partout niet mooi vindt, is het makkelijk los te maken.
Ik verkoop het omdat het in mijn nieuwe huis minder tot zijn recht komt, terwijl het een prachtig werk is. Ik gun het werk een mooie plek en een enthousiaste eigenaar!