Ada Breedveld - 2x: o.a. gesigneerd hardcover boek
Jordi Gomez - Het laatste Avondmaal
Lee Reynolds Burr - Café Paris
Harry van Kruiningen - Enkeda bij het voederen der dieren Gilgamesj epos
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Street Art |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 168/200 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Klein vouwtje in de linker- en rechter bovenhoek. Deze valt bij inlijsting onder het passe-partout. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 10 kg.