Wassily KANDINSKY (Moskou 1866 - Neuilly-sur-Seine 1944)
Kandinsky was een van de schilders die vorm en filosofische ondergrond gaf aan de abstracte kunst in het eerste kwart van de twintigste eeuw.
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 68 x 49 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 31 x 24 cm (h x b) |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 32 x 25 cm (h x b) |
Techniek | Softcover |
Afmetingen | 29 x 24.5 cm (h x b) |