BArtJ
  5. BArtJ

BArtJ

Lid sinds 2020 / Eindhoven, Nederland

4 aangeboden items / 12 verkochte items

Frans Room - Vuurtoren - Het paard van Marken kopen? Bied vanaf 45!
Frans Room (1939-2023) Nederlands Vuurtoren - Het paard van Marken
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 45
Henri Logelain - Havengezicht Antwerpen kopen? Bied vanaf 75!
Henri Logelain (1889-1968) Belgisch Havengezicht Antwerpen
Techniek Houtskool
Afmetingen 48 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Edmond von Sijben de Maroije - Moeder en kind kopen? Bied vanaf 85!
Edmond von Sijben de Maroije (1876-1970) Nederlands Moeder en kind
Afmetingen 93 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Georges Roland - Industriële Compositie kopen? Bied vanaf 75!
Georges Roland (1912) Belgisch Industriële Compositie
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 42 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 75