Alfred van Neste (1874-1969) Rue des Potiers - Bruges 1942
Bied mee
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 90 x 102 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 150