John Spek (1950) Modern
Bied mee
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 31 x 26 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Hardboard |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 45