Gaston Quidousse (1938-1998) Sloep op volle zee .
Bied mee
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 47 x 37 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 50