Daalderop (1880) Rooktafel
Bied mee
Afmetingen | 75 x 43 x 43 cm (h x b x d) |
Gewicht | 7000 g |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
€ 250
Lid sinds 2024 / Delft, Nederland
4 aangeboden items / 0 verkochte items
Gewicht | 7000 g |
Techniek | Houtskool |
Afmetingen | 41 x 31 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gravure |
Afmetingen | 22 x 29 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Hardcover |
Afmetingen | 32.5 x 25 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |