Virginie Waltenberger (1905-1998) violet
Bied mee
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 25.3 x 20.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Board |
Ingelijst | Ingelijst |
Huidig bod
€ 120
1 bieding