ESch58
  5. ESch58

ESch58

Lid sinds 2023 / Hoensbroek, Nederland

8 aangeboden items / 9 verkochte items

Harry Lips - Bergland Espana kopen? Bied vanaf 400!
Harry Lips (1918-1979) Nederlands Bergland Espana
Afmetingen 95 x 115 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 400
Poppe Damave - 2x Wulk en 1x Kerst verhaal kopen? Bied vanaf 25!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands 2x Wulk en 1x Kerst verhaal
Techniek Ets
Afmetingen 7.5 x 9 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Max Klinger - Gefallener Reiter kopen? Bied vanaf 200!
Max Klinger (1857-1920) Duits Italiaans Gefallener Reiter
Techniek Ets
Afmetingen 62.5 x 44.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Robbert de Bakker - Figuur kopen? Bied vanaf 15!
Robbert de Bakker (1942) Nederlands Figuur
Techniek Ets
Afmetingen 11.3 x 8.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 15
Robbert de Bakker - Groentoon kopen? Bied vanaf 15!
Robbert de Bakker (1942) Nederlands Groentoon
Techniek Ets
Afmetingen 15 x 19.2 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 15
Ian W. King - Cesarina kopen? Bied vanaf 25!
Ian W. King (1943) Australisch Engels Cesarina
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 16 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Josée Hofhuizen - zonder titel kopen? Bied vanaf 15!
Josée Hofhuizen (1946) Nederlands zonder titel
Techniek Houtskool
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 15
Marli Luyten - Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Marli Luyten Nederlands Zonder titel
Techniek Ets
Afmetingen 25 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45