Lid sinds 2024 / Naaldwijk, Nederland
2 aangeboden items / 0 verkochte items
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 71.5 x 91.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 48 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |