Etoilebrillantedumatin
  5. Etoilebrillantedumatin

Etoilebrillantedumatin

Lid sinds 2024 / Tienen, België

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Prosper De Troyer - Hiver 1942 kopen? Bied vanaf 300!
Prosper De Troyer (1880-1961) Belgisch Winter 1942
Techniek Potlood
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Marcel Cockx - Doux paysage kopen? Bied vanaf 130!
Marcel Cockx (1930-2007) Belgisch Zoet landschap
Techniek Acryl
Afmetingen 52 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 130