FamilieBD
  5. FamilieBD

FamilieBD

Lid sinds 2024 / Heerewaarden, Nederland

2 aangeboden items / 2 verkochte items

Loek Frenk - Gedeukte containers met rijstplantje kopen? Bied vanaf 17!
Loek Frenk (1939) Nederlands Gedeukte containers met rijstplantje
Techniek Ets
Afmetingen 30.5 x 24.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 17
Bob Kemper - Serie van 4 zeefdrukken: Road, Europoort, Rail en Air kopen? Bied vanaf 75!
Bob Kemper (1936) Nederlands Serie van 4 zeefdrukken: Road, Europoort, Rail en Air
Afmetingen 41.5 x 51.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75