Eugène Brands (1913-2002) Abstract composition
Bied mee
Techniek | Litho |
Afmetingen | 59 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 400