Hofsteder
  5. Hofsteder

Hofsteder

Lid sinds 2024 / Staphorst, Nederland

1 aangeboden items / 1 verkochte items

Hendrikus Roodenburg - Martinitoren Groningen kopen? Bied vanaf 35!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Martinitoren Groningen
Techniek Ets
Afmetingen 27.5 x 15.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35