Jber11
  5. Jber11

Jber11

Lid sinds 2024 / Tilburg, Nederland

8 aangeboden items / 2 verkochte items

Feiko - Gouden Hart 1980 kopen? Bied vanaf 50!
Feiko (1933-2015) Nederlands Gouden Hart 1980
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 70 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Feiko - Danser 1979 kopen? Bied vanaf 50!
Feiko (1933-2015) Nederlands Danser 1979
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 70 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Feiko - Fee te Gant 1976 kopen? Bied vanaf 70!
Feiko (1933-2015) Nederlands Fee te Gant 1976
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 70 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Feiko - Gegespt 1967 kopen? Bied vanaf 70!
Feiko (1933-2015) Nederlands Gegespt 1967
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 70 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Feiko - Boer uit Vendee kopen? Bied vanaf 70!
Feiko (1933-2015) Nederlands Boer uit Vendee
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 70 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Feiko - Het echtpaar 1967 kopen? Bied vanaf 70!
Feiko (1933-2015) Nederlands Het echtpaar 1967
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 70 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Feiko - Slavisch bijziend 1974 kopen? Bied vanaf 70!
Feiko (1933-2015) Nederlands Slavisch bijziend 1974
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 70 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Feiko - Carre 36m2 1978 kopen? Bied vanaf 100!
Feiko (1933-2015) Nederlands Carre 36m2 1978
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 70 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100