Jef Diederen (1920-2009) Etmaal
Bied mee
Techniek | Gouache |
Afmetingen | 100 x 70 cm (h x b) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 4.000
Lid sinds 2024 / Ommen, Nederland
7 aangeboden items / 2 verkochte items
Techniek | Gouache |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 81 x 122 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Board |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 80 x 100 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 100 x 120 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Techniek | Olieverf |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 59 x 59 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |