KoenHaas
  5. KoenHaas

KoenHaas

Lid sinds 2024 / Knegsel, Nederland

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Aad de Haas - Titel onbekend (Gesigneerd door Aad de Haas zelf) 1920 -1972 kopen? Bied vanaf 120!
Aad de Haas (1920-1972) Nederlands Titel onbekend (Gesigneerd door Aad de Haas zelf) 1920 -1972
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 70 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Aad de Haas - ‘Titel onbekend ’ (gesigneerd door Aad de Haas zelf) kopen? Bied vanaf 120!
Aad de Haas (1920-1972) Nederlands ‘Titel onbekend ’ (gesigneerd door Aad de Haas zelf)
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 52 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 120