Kunstkijker
  5. Kunstkijker

Kunstkijker

Lid sinds 2014 / Eethen, Nederland

4 aangeboden items / 0 verkochte items

Toon Verplak - Voorjaar op de boerderij kopen? Bied vanaf 80!
Toon Verplak (1901-1966) Nederlands Voorjaar op de boerderij
Afmetingen 34.5 x 44.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Jan Scholten - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 300!
Jan Scholten (1948) Nederlands Winterlandschap
Afmetingen 35 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Leo Jordaens - Bomen aan het blauwe meer kopen? Bied vanaf 100!
Leo Jordaens (1944-2000) Belgisch Bomen aan het blauwe meer
Afmetingen 44 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hardboard
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Cor Corsius - Vissers met boot op het strand kopen? Bied vanaf 150!
Cor Corsius (1928-1997) Nederlands Vissers met boot op het strand
Afmetingen 35 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150