Lauwerijssen
  5. Lauwerijssen

Lauwerijssen

Lid sinds 2024 / Woerden , Nederland

5 aangeboden items / 0 verkochte items

Ron Watts - Landhuis kopen? Bied vanaf 90!
Ron Watts (1947) Nederlands Landhuis
Afmetingen 34 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 90
Antonius Cornelis Ninaber van Eyben - Korenvelden kopen? Bied vanaf 70!
Antonius Cornelis Ninaber van Eyben (1896-1977) Korenvelden
Techniek Ets
Afmetingen 35 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Twan de Vos - De feestneuzen kopen? Bied vanaf 90!
Twan de Vos (1961-2019) Nederlands De feestneuzen
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 35 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 90
Lukie de Bree - Geen titel kopen? Bied vanaf 15!
Lukie de Bree (1953) Nederlands Geen titel
Afmetingen 51 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 15
Bert Boogaard - Longines kopen? Bied vanaf 100!
Bert Boogaard (1952) Nederlands Longines
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100