Villeroy en Boch (1836)
Twee antieke vaasjes
Bied mee
Afmetingen | 20 x 10 cm (h x b) |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
€ 25
Lid sinds 2024 / Tilburg , Nederland
3 aangeboden items / 2 verkochte items
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 49 x 59 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gouache |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |