Loulou11
  5. Loulou11

Loulou11

Lid sinds 2024 / Zeist, Nederland

2 aangeboden items / 1 verkochte items

Clemens Briels - “SansTitre” kopen? Bied vanaf 175!
Clemens Briels (1946) Nederlands “SansTitre”
Afmetingen 62 x 55.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Clemens Briels - “Sans Titre” kopen? Bied vanaf 175!
Clemens Briels (1946) Nederlands “Sans Titre”
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175