Mooiaandemuur2021
  5. Mooiaandemuur2021

Mooiaandemuur2021

Lid sinds 2020 / Berlicum, Nederland

1 aangeboden items / 1 verkochte items

Martin van Wordragen - Treinreiziger: olieverf op doek kopen? Bied vanaf 550!
Martin van Wordragen (1928-2011) Nederlands Treinreiziger: olieverf op doek
Afmetingen 100 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 550