Patrickdezwaan
  5. Patrickdezwaan

Patrickdezwaan

Lid sinds 2023 / Baarle nassau, Nederland

4 aangeboden items / 0 verkochte items

Willem Minderman - Houtweg kopen? Bied vanaf 45!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands Houtweg
Techniek Potlood
Afmetingen 37 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Pol Dom - Paris kopen? Bied vanaf 125!
Pol Dom (1885-1978) Belgisch Nederlands Paris
Techniek Aquarel
Afmetingen 38 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Frans Hartman - marktplein te Enschede kopen? Bied vanaf 165!
Frans Hartman (1904-1975) Nederlands marktplein te Enschede
Techniek Aquarel
Afmetingen 60 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 165
Leonid Sologoub - Capri kopen? Bied vanaf 250!
Leonid Sologoub (1884-1956) Russisch Nederlands Capri
Afmetingen 27 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 250